Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

SKECHERS MAGNA-LIGHTS - FROST
SKECHERS MAGNA-LIGHTS - FROST
SKECHERS MAGNA-LIGHTS - FROST
SKECHERS MAGNA-LIGHTS - FROST
SKECHERS MAGNA-LIGHTS - FROST
SKECHERS MAGNA-LIGHTS - FROST
SKECHERS MAGNA-LIGHTS - FROST
SKECHERS MAGNA-LIGHTS - FROST
SKECHERS MAGNA-LIGHTS - FROST
SKECHERS MAGNA-LIGHTS - FROST
Детски кондури
Код на производ:
(401504N-CCBK)
SKECHERS

SKECHERS MAGNA-LIGHTS - FROST

Претходна цена
2.890 ДЕН
Моментална цена
2.890 ДЕН
Цена со попуст
2.312 ДЕН
Заштеда: 578 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 20.5 20.5
 • 24.5 24.5
 • 20 20
 • 21 21
 • 21.5 21.5
 • 22 22
 • 22.5 22.5
 • 23 23
 • 23.5 23.5
 • 24 24
 • 25 25
 • 25.5 25.5
 • 26 26
 • 26.5 26.5
 • 27 27
 • 27.5 27.5
 • 28 28
 • 29 29
 • 30 30
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Кондури
Пол Деца-момчиња
Намена Lifestyle
Бренд SKECHERS
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
20.5 20.5
24.5 24.5
20 20
21 21
21.5 21.5
22 22
22.5 22.5
23 23
23.5 23.5
24 24
25 25
25.5 25.5
26 26
26.5 26.5
27 27
27.5 27.5
28 28
29 29
30 30
Остави оценка
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Кондури 401504N-BLNV
2.312 ДЕН
Заштеда 20%
2.890 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Кондури 402198L-BKRD
Prosecna ocena:
ocena
1
ocena
1
3.112 ДЕН
Заштеда 20%
3.890 ДЕН
Помош