Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Copa Sense.3 Mg
adidas Copa Sense.3 Mg
adidas Copa Sense.3 Mg
adidas Copa Sense.3 Mg
adidas Copa Sense.3 Mg
adidas Copa Sense.3 Mg
adidas Copa Sense.3 Mg
adidas Copa Sense.3 Mg
adidas Copa Sense.3 Mg
adidas Copa Sense.3 Mg
Копачки за возрасни
Код на производ:
(GW3549)
adidas

adidas Copa Sense.3 Mg

Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14- 50 2/3 31.4
 • 15 51 1/3 31.8
 • 6 39 1/3 24.2
 • 6- 40 24.6
 • 7 40 2/3 25
 • 7- 41 1/3 25.5
 • 8 42 25.9
 • 8- 42 2/3 27
 • 9 43 1/3 27.5
 • 9- 44 28
 • 10 44 2/3 28.5
 • 10- 45 1/3 29
 • 11 46 28.4
 • 11- 46 2/3 28.8
 • 12 47 1/3 29.3
 • 12- 48 31
 • 13 48 2/3 30.1
 • 13- 49 1/3 30.5
 • 14 50 31
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во листата на желби
adidas Copa Sense.3 MG се машки патики за фубал дизајнирани за игра на вештачка и природна трева. Носете ги овие патики за да се фокусирате на вашиот фудбалски талент. Овие патики ги намалуваат пречките поради истегнувањето на широкиот дел околу зглобот, кој воедно овозможува лесно носење. Мекиот и издржлив кожен горен дел се прилагодува на обликот на вашето стапало и обезбедува сигурност и совршена контрола над топката, без разлика дали се работи за дриблинг или шут кон голот. Конструкцијата налик на чорап секако ја поддржува вашата нога. Мекиот слој за амортизација ве прави тивки при движењето кон противничкиот гол. Мултифункционалниот гумен ѓон обезбедува добар стисок и оптимална брзина, што ви дава можност да ги покажете сите ваши фудбалски вештини и придонесува да бидете подобри од другите. Овој производ е направен од рециклирани материјали како дел од иницијативата на adidas за отстранување пластичен отпад. Спецификација: Патики за фудбал - за игра на природна и вештачка трева Врзување со врвка Кожно горниште Цврсто гумено газиште за сите видови трева Конструкцијата налик на чорап безбедно го поддржува вашето стапало Амортизирачки слој во ѓонот.
Подетално

adidas Copa Sense.3 MG се машки патики за фубал дизајнирани за игра на вештачка и природна трева. Носете ги овие патики за да се фокусирате на вашиот фудбалски талент. Овие патики ги намалуваат пречките поради истегнувањето на широкиот дел околу зглобот, кој воедно овозможува лесно носење. Мекиот и издржлив кожен горен дел се прилагодува на обликот на вашето стапало и обезбедува сигурност и совршена контрола над топката, без разлика дали се работи за дриблинг или шут кон голот. Конструкцијата налик на чорап секако ја поддржува вашата нога. Мекиот слој за амортизација ве прави тивки при движењето кон противничкиот гол. Мултифункционалниот гумен ѓон обезбедува добар стисок и оптимална брзина, што ви дава можност да ги покажете сите ваши фудбалски вештини и придонесува да бидете подобри од другите. Овој производ е направен од рециклирани материјали како дел од иницијативата на adidas за отстранување пластичен отпад.
Спецификација:

 • Патики за фудбал - за игра на природна и вештачка трева
 • Врзување со врвка
 • Кожно горниште
 • Цврсто гумено газиште за сите видови трева
 • Конструкцијата налик на чорап безбедно го поддржува вашето стапало
 • Амортизирачки слој во ѓонот

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Копачки
  Пол Unisex
  Намена Фудбал
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Колекција Performance
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Помош