Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Hoops 3.2
adidas Hoops 3.2
adidas Hoops 3.2
adidas Hoops 3.2
adidas Hoops 3.2
adidas Hoops 3.2
adidas Hoops 3.2
adidas Hoops 3.2
adidas Hoops 3.2
adidas Hoops 3.2
Детски патики
Код на производ:
(GW0440)
adidas

adidas Hoops 3.2

Само на Sport Vision web shop, вметни ги во корпичка омилените производи и те чека дополнителен попуст до 10% на намалените производи и 50% и 20% на новите модели! Побрзај, акцијата важи до 30. јуни.

Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.

Претходна цена
1.988 ДЕН
Моментална цена
1.988 ДЕН
Цена со попуст
1.590 ДЕН
Заштеда: 398 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 2K 18 9.8
 • 3K 19 10.6
 • 4K 20 11.5
 • 4-K 4-K
 • 5K 21 12.3
 • 5-K 22 12.8
 • 6K 23 13.2
 • 6-K 23.5 13.6
 • 7K 24 14
 • 7-K 25 14.5
 • 8K 25.5 25.5
 • 8-K 26 15.3
 • 9K 26.5 15.7
 • 9-K 27 16.1
 • 10K 28 16.6
 • 10-K 28.5 17
 • 11K 29 17.4
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas Hoops 3.0 lifestyle патиките за бебиња и мали деца внесуваат стил инспириран од кошарката во гардеробата на вашето дете. Лесниот горен дел од синтетичка кожа го подига изгледот на повисоко ниво без да се напрегаат стапалата на вашите малечки. Лесно се облекуваат благодарејќи на велкро ремените, така што вашето излегување од дома може да помине брзо и без проблем. Удобниот среден ѓон и гумениот ѓон обезбедуваат удобност и поддршка за нивните први чекори. adidas Hoops 3.0 lifestyle патиките за бебиња и мали деца се направени од делумно рециклиран материјал, како дел од амбицијата да се зачува природата. Спецификација: Плиток профил Велкро ремени Лесен горен дел од синтетичка кожа Удобен среден ѓон Гумен ѓон.
Подетално

adidas Hoops 3.0 lifestyle патиките за бебиња и мали деца внесуваат стил инспириран од кошарката во гардеробата на вашето дете. Лесниот горен дел од синтетичка кожа го подига изгледот на повисоко ниво без да се напрегаат стапалата на вашите малечки. Лесно се облекуваат благодарејќи на велкро ремените, така што вашето излегување од дома може да помине брзо и без проблем. Удобниот среден ѓон и гумениот ѓон обезбедуваат удобност и поддршка за нивните први чекори. adidas Hoops 3.0 lifestyle патиките за бебиња и мали деца се направени од делумно рециклиран материјал, како дел од амбицијата да се зачува природата.
Спецификација:

 • Плиток профил
 • Велкро ремени
 • Лесен горен дел од синтетичка кожа
 • Удобен среден ѓон
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Kids
  Намена Кошарка
  Бренд adidas
  Возраст За бебиња (0-4 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  2K 18 9.8
  3K 19 10.6
  4K 20 11.5
  4-K
  5K 21 12.3
  5-K 22 12.8
  6K 23 13.2
  6-K 23.5 13.6
  7K 24 14
  7-K 25 14.5
  8K 25.5 25.5
  8-K 26 15.3
  9K 26.5 15.7
  9-K 27 16.1
  10K 28 16.6
  10-K 28.5 17
  11K 29 17.4
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош