Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Duramo 10
adidas Duramo 10
adidas Duramo 10
adidas Duramo 10
adidas Duramo 10
adidas Duramo 10
adidas Duramo 10
adidas Duramo 10
adidas Duramo 10
adidas Duramo 10
Женски патики
Код на производ:
(GX0715)
adidas

adidas Duramo 10

Претходна цена
3.688 ДЕН
Моментална цена
3.688 ДЕН
Цена со попуст
2.582 ДЕН
Заштеда: 1.106 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 4 36 2/3 22.5
 • 4- 37 1/3 22.9
 • 5 38 23.3
 • 5- 38 2/3 23.8
 • 6 39 1/3 24.2
 • 6- 40 24.6
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Од утринската јога, преку секојдневните обврски до вечерните излегувања со пријателите, adidas Duramo 10 женските патики за трчање ќе ви дадат удобност и стил. Комбинирајте ги со вашите омилени хеланки, за врвни спортско - лежерни вибрации. Мрежестиот горен дел им помага на вашите стапала да останат свежи и суви, додека исклучително лесните перничиња го штитат секој ваш чекор. Женските патики за трчање adidas Duramo 10 се направени од рециклирани материјали, како дел од амбицијата да се стави крај на пластичниот отпад. Спецификација: Плиток профил Врзување Мрежест горен дел Потпорни слоеви без шевови Мека потпетица LIGHTMOTION удобност Гумен ѓон.
Подетално

Од утринската јога, преку секојдневните обврски до вечерните излегувања со пријателите, adidas Duramo 10 женските патики за трчање ќе ви дадат удобност и стил. Комбинирајте ги со вашите омилени хеланки, за врвни спортско - лежерни вибрации. Мрежестиот горен дел им помага на вашите стапала да останат свежи и суви, додека исклучително лесните перничиња го штитат секој ваш чекор. Женските патики за трчање adidas Duramo 10 се направени од рециклирани материјали, како дел од амбицијата да се стави крај на пластичниот отпад.
Спецификација:

 • Плиток профил
 • Врзување
 • Мрежест горен дел
 • Потпорни слоеви без шевови
 • Мека потпетица
 • LIGHTMOTION удобност
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  4 36 2/3 22.5
  4- 37 1/3 22.9
  5 38 23.3
  5- 38 2/3 23.8
  6 39 1/3 24.2
  6- 40 24.6
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Помош