Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE AIR ZOOM SUPERREP 2
NIKE AIR ZOOM SUPERREP 2
NIKE AIR ZOOM SUPERREP 2
NIKE AIR ZOOM SUPERREP 2
NIKE AIR ZOOM SUPERREP 2
NIKE AIR ZOOM SUPERREP 2
NIKE AIR ZOOM SUPERREP 2
NIKE AIR ZOOM SUPERREP 2
NIKE AIR ZOOM SUPERREP 2
NIKE AIR ZOOM SUPERREP 2
Машки патики за тренинг
Код на производ:
(CU6445-400)
NIKE

NIKE AIR ZOOM SUPERREP 2

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

НЕ ГО ПРОПУШТAЈТЕ НАЈДОБРИОТ SHOPPING
Изберете ги вашите омилени модели, додадете ги во кошничка и ќе ве чека дополнителен попуст од 20% на новата колекција. Акцијата важи само вечерва од 19:00 до 24:00 часот.Овие попусти не може да се комбинираат со попусти од други промоции. Попустот се пресметува директно во кошничка.

Претходна цена
8.190 ДЕН
Моментална Цена
8.190 ДЕН
Моментална Цена
8.190 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14.5 49
 • 15 49.5
 • 5.5 5.5
 • 6 38,5
 • 6.5 39
 • 7 40
 • 7.5 40.5
 • 8 41
 • 8.5 42
 • 9 42.5
 • 9.5 43
 • 10 44
 • 10.5 44.5
 • 11 45
 • 11.5 45.5
 • 12 46
 • 12.5 47
 • 13 47.5
 • 13.5 48
 • 14 48.5
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Air Zoom SuperRep 2 се машки патики дизајнирани за кружен тренинг, HIIT тренинг, спринтови или други брзи вежби. Слоевите за поддршка се комбинирани со Zoom Air амортизација со цел да се постигне поголема удобност и со цел вашето стапало да е безбедно фиксирано додека скокате или трчате на секоја вежба. Подетално

Nike Air Zoom SuperRep 2 се машки патики дизајнирани за кружен тренинг, HIIT тренинг, спринтови или други брзи вежби.

Слоевите за поддршка се комбинирани со Zoom Air амортизација со цел да се постигне поголема удобност и со цел вашето стапало да е безбедно фиксирано додека скокате или трчате на секоја вежба.

Пространиот дизајн околу прстите и целосно прилагодливиот јазик ви овозможуваат максимална удобност.

Друго подобрување на овој модел на патики е предниот дел кој е дизајниран да обезбеди удобност на различни видови стапала.

Секојпат кога ќе се потпрете на предниот дел на стапалото, моќната Zoom Air комора ја апсорбира вашата енергија и ја враќа назад – ви дава енергија за вашиот следен чекор или скок.

Панелот по целата должина на стапалото дистрибуира енергија, давајќи ѝ стабилност на ногата.

Големиот страничен лак влијае како потпора за вашата нога кога брзо менувате насока од едната на другата страна.

Мрежастиот ребраст горен дел - зашиен и затегнат на овој модел – овозможува удобност на ногата при секакви движења, како што се странични скокови и странични чекори.

Мрежестиот дел овозможува проток на воздух за да ја задржи ногата свежа.

Ѓонот овозможува природно движење во сите правци.

Спецификации:

 • Плиток профил
 • Поделен ѓон
 • Zoom Air амортизација
 • Боја: Темносина, Зелена, Розова
 • Шифра на артикл: CU6445-400
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Фудбал
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
14.5
15
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
10
10.5
11
11.5
12
12.5
13
13.5
14

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike Air Zoom SuperRep 2 се машки патики дизајнирани за кружен тренинг, HIIT тренинг, спринтови или други брзи вежби.

Слоевите за поддршка се комбинирани со Zoom Air амортизација со цел да се постигне поголема удобност и со цел вашето стапало да е безбедно фиксирано додека скокате или трчате на секоја вежба.

Пространиот дизајн околу прстите и целосно прилагодливиот јазик ви овозможуваат максимална удобност.

Друго подобрување на овој модел на патики е предниот дел кој е дизајниран да обезбеди удобност на различни видови стапала.

Секојпат кога ќе се потпрете на предниот дел на стапалото, моќната Zoom Air комора ја апсорбира вашата енергија и ја враќа назад – ви дава енергија за вашиот следен чекор или скок.

Панелот по целата должина на стапалото дистрибуира енергија, давајќи ѝ стабилност на ногата.

Големиот страничен лак влијае како потпора за вашата нога кога брзо менувате насока од едната на другата страна.

Мрежастиот ребраст горен дел - зашиен и затегнат на овој модел – овозможува удобност на ногата при секакви движења, како што се странични скокови и странични чекори.

Мрежестиот дел овозможува проток на воздух за да ја задржи ногата свежа.

Ѓонот овозможува природно движење во сите правци.

Спецификации:

 • Плиток профил
 • Поделен ѓон
 • Zoom Air амортизација
 • Боја: Темносина, Зелена, Розова
 • Шифра на артикл: CU6445-400
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Фудбал
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
14.5
15
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
10
10.5
11
11.5
12
12.5
13
13.5
14

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Помош