Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE DOWNSHIFTER 10 TDV
NIKE DOWNSHIFTER 10 TDV
NIKE DOWNSHIFTER 10 TDV
NIKE DOWNSHIFTER 10 TDV
NIKE DOWNSHIFTER 10 TDV
NIKE DOWNSHIFTER 10 TDV
Детски патики
Код на производ:
(CJ2068-009)
NIKE

NIKE DOWNSHIFTER 10 TDV

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

 

 

Претходна цена
2.390 ДЕН
Моментална Цена
2.390 ДЕН
Цена со попуст
1.912 ДЕН
Заштеда: 478 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 2C 17 8
 • 2\.C *
 • 3C 18.5 9
 • 3\.C *
 • 4C 19.5 10
 • 4\.C *
 • 5C 21 11
 • 5\.C *
 • 6C 22 12
 • 6\.C *
 • 7C 24 13
 • 7\.C *
 • 8C 25 14
 • 8\.C *
 • 9C 26 15
 • 9\.C *
 • 10C 27 16
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Downshifter 10 се детски патики за трчање кои обезбедуваат максимална стабилност и удобност на патеката. Стапалото останува фиксирано и стабилно благодарение на еластичните врвки и дополнителните странични засилувања. Подетално

Nike Downshifter 10 се детски патики за трчање кои обезбедуваат максимална стабилност и удобност на патеката.

Стапалото останува фиксирано и стабилно благодарение на еластичните врвки и дополнителните странични засилувања.

Горниот дел е изработен од лесна мрежа која овозможува вентилација и флексибилност.

Овие патики имаат пенлива средна подлога што гарантира целосен комфор и обновување на енергијата за време на интензивно трчање.

Гумениот ѓон одлично се прилагодува на разни површини.

Спецификации:

 • Лесен материјал од мрежа во горниот дел
 • Phylon пена во средниот ѓон
 • Боја: црна
 • Шифра на артикл: CJ2068-009
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Kids
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За бебиња (0-4 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
2C 17 8
2"C
3C 18.5 9
3"C
4C 19.5 10
4"C
5C 21 11
5"C
6C 22 12
6"C
7C 24 13
7"C
8C 25 14
8"C
9C 26 15
9"C
10C 27 16

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike Downshifter 10 се детски патики за трчање кои обезбедуваат максимална стабилност и удобност на патеката.

Стапалото останува фиксирано и стабилно благодарение на еластичните врвки и дополнителните странични засилувања.

Горниот дел е изработен од лесна мрежа која овозможува вентилација и флексибилност.

Овие патики имаат пенлива средна подлога што гарантира целосен комфор и обновување на енергијата за време на интензивно трчање.

Гумениот ѓон одлично се прилагодува на разни површини.

Спецификации:

 • Лесен материјал од мрежа во горниот дел
 • Phylon пена во средниот ѓон
 • Боја: црна
 • Шифра на артикл: CJ2068-009
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Kids
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За бебиња (0-4 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
2C 17 8
2"C
3C 18.5 9
3"C
4C 19.5 10
4"C
5C 21 11
5"C
6C 22 12
6"C
7C 24 13
7"C
8C 25 14
8"C
9C 26 15
9"C
10C 27 16

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Помош