Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE STAR RUNNER 2 TDV
NIKE STAR RUNNER 2 TDV
NIKE STAR RUNNER 2 TDV
NIKE STAR RUNNER 2 TDV
NIKE STAR RUNNER 2 TDV
NIKE STAR RUNNER 2 TDV
NIKE STAR RUNNER 2 TDV
NIKE STAR RUNNER 2 TDV
NIKE STAR RUNNER 2 TDV
NIKE STAR RUNNER 2 TDV
Детски патики
Код на производ:
(AT1803-012)
NIKE

NIKE STAR RUNNER 2 TDV

Уживајте во тренинг или пролетни дружби во најудобните модели од Sport Vision! Едноставни и функционални кроеви, најквалитетни материјали и инспиративни колекции ни носат супер модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

НЕ ГО ПРОПУШТAЈТЕ НАЈДОБРИОТ SHOPPING
Изберете ги вашите омилени модели, додадете ги во кошничка и ќе ве чека дополнителен попуст од 20% на новата колекција. Акцијата важи само вечерва од 19:00 до 24:00 часот. Попустот се пресметува директно во кошничка.

Претходна цена
2.090 ДЕН
Моментална Цена
2.090 ДЕН
Моментална Цена
2.090 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 2C *
 • 2\.C *
 • 3C *
 • 3\.C *
 • 4C *
 • 4\.C *
 • 5C *
 • 5\.C *
 • 6C *
 • 6\.C *
 • 7C *
 • 7\.C *
 • 8C *
 • 8\.C *
 • 9C *
 • 9\.C *
 • 10C *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Унисекс патиките за деца Nike Star Runner 2 се исклучително лесни за носење и облекување поради лепенките. Горниот дел изработен од мрежест материјал им нуди стабилност, но исто така овозможува и слободен проток на воздух. Подетално

Унисекс патиките за деца Nike Star Runner 2 се исклучително лесни за носење и облекување поради лепенките.

Горниот дел изработен од мрежест материјал им нуди стабилност, но исто така овозможува и слободен проток на воздух.

Меката пена околу глуждот и во јазикот ги прави дополнително удобни.

Мекиот среден ѓон го амортизира секој чекор.

Текстурата на ѓонот ги прави многу флексибилни.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

Боја: виолетова, црна, бела

Горниот дел е изработен од кожа и мрежа

Мек среден ѓон

Гумен ѓон со текстура

Лепенки

Шифра на артикл: AT1803-012

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Kids
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За бебиња (0-4 год.)

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Унисекс патиките за деца Nike Star Runner 2 се исклучително лесни за носење и облекување поради лепенките.

Горниот дел изработен од мрежест материјал им нуди стабилност, но исто така овозможува и слободен проток на воздух.

Меката пена околу глуждот и во јазикот ги прави дополнително удобни.

Мекиот среден ѓон го амортизира секој чекор.

Текстурата на ѓонот ги прави многу флексибилни.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

Боја: виолетова, црна, бела

Горниот дел е изработен од кожа и мрежа

Мек среден ѓон

Гумен ѓон со текстура

Лепенки

Шифра на артикл: AT1803-012

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Kids
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За бебиња (0-4 год.)

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Помош