БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

на целата територија на Р. Македонија

Погледнете повеќе
02 3055 222

НОВ БРОЈ НА КОНТАКТ ЦЕНТАР 

ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE MANOA LEATHER NIKE MANOA LEATHER

NIKE MANOA LEATHER

Кондури
Код на производ: 454350-003
5.990,00 MKD
5.990,00 MKD
Заштеда: 30%
  • 42
  • 42.5
  • 43
  • 44
  • 44.5
  • 45
2
1
Зачувајте во листата на желби
string(0) ""