за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Nike M NSW SP SHORT FT
Nike M NSW SP SHORT FT
Nike M NSW SP SHORT FT
Nike M NSW SP SHORT FT
Nike M NSW SP SHORT FT
Nike M NSW SP SHORT FT
Код на производ: FZ4708-010
Nike

Nike M NSW SP SHORT FT

Код на производ: FZ4708-010
3.490 ДЕН
2.792 ДЕН
2.792 ДЕН
Заштеда: 698 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • S S
  • M M
  • L L
  • XL XL
  • 2XL 2XL
Изберете ја количината: 1 КОМ
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Шорц
Пол Машки
Возраст За возрасни
Бренд Nike
Намена Lifestyle
Боја Црна
ПроизведувачNike European Operations Netherlands B.V. Colosseum 1 Hilversum, Noord-Holland, 1213 NL The Netherlands
УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
Во моментов нема коментари

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Шорц FN3307-345
Цена 2.690 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Шорц FN3307-010
Цена 2.152 ДЕН
Заштеда 20%
2.690 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Шорц DM6519-407
Цена 3.563 ДЕН
Заштеда 30%
5.090 ДЕН
Додај во кошничка
Nike M NSW SP SHORT FT
Шорц
Nike M NSW SP SHORT FT