за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Nike M NK TF RPL ELMNT HZ
Nike M NK TF RPL ELMNT HZ
Nike M NK TF RPL ELMNT HZ
Nike M NK TF RPL ELMNT HZ
Nike M NK TF RPL ELMNT HZ
Nike M NK TF RPL ELMNT HZ
Nike M NK TF RPL ELMNT HZ
Nike M NK TF RPL ELMNT HZ
Код на производ: FB8564-010
Nike

Nike M NK TF RPL ELMNT HZ

Код на производ: FB8564-010
6.190 ДЕН
4.642 ДЕН
4.642 ДЕН
Заштеда: 1.548 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • S S
  • M M
  • L L
  • XL XL
Изберете ја количината: 1 КОМ
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Маица со долги ракави
Пол Машки
Возраст За возрасни
Бренд Nike
Намена Трчање
ПроизведувачNike European Operations Netherlands B.V. Colosseum 1 Hilversum, Noord-Holland, 1213 NL The Netherlands
УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
Во моментов нема коментари

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Цена 4.117 ДЕН
Заштеда 25%
5.490 ДЕН
Додај во кошничка
Nike M NK TF RPL ELMNT HZ
Маица со долги ракави
Nike M NK TF RPL ELMNT HZ