за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Nike M NK NPC FLEECE PANT
Nike M NK NPC FLEECE PANT
Nike M NK NPC FLEECE PANT
Nike M NK NPC FLEECE PANT
Nike M NK NPC FLEECE PANT
Nike M NK NPC FLEECE PANT
Nike M NK NPC FLEECE PANT
Nike M NK NPC FLEECE PANT
Код на производ: DV9910-010
Nike

Nike M NK NPC FLEECE PANT

Код на производ: DV9910-010
5.890 ДЕН
4.417 ДЕН
4.417 ДЕН
Заштеда: 1.473 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • S S
  • M M
  • L L
  • XL XL
Изберете ја количината: 1 КОМ
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Долен дел тренерки
Пол Машки
Возраст За возрасни
Бренд Nike
Намена Тренинг
Боја Црна
ПроизведувачNike European Operations Netherlands B.V. Colosseum 1 Hilversum, Noord-Holland, 1213 NL The Netherlands
УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
Во моментов нема коментари

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Цена 6.442 ДЕН
Заштеда 25%
8.590 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Nike M NK NPC FLEECE PANT
Долен дел тренерки
Nike M NK NPC FLEECE PANT