за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Nike W NK DF INDY PLUNGE CUTOUT BRA
Nike W NK DF INDY PLUNGE CUTOUT BRA
Nike W NK DF INDY PLUNGE CUTOUT BRA
Nike W NK DF INDY PLUNGE CUTOUT BRA
Nike W NK DF INDY PLUNGE CUTOUT BRA
Nike W NK DF INDY PLUNGE CUTOUT BRA
Nike W NK DF INDY PLUNGE CUTOUT BRA
Nike W NK DF INDY PLUNGE CUTOUT BRA
Код на производ: DV9837-010
Nike

Nike W NK DF INDY PLUNGE CUTOUT BRA

Код на производ: DV9837-010
3.190 ДЕН
2.392 ДЕН
2.392 ДЕН
Заштеда: 798 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • XS XS
  • XL XL
Изберете ја количината: 1 КОМ
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Градник
Пол Женски
Возраст За возрасни
Бренд Nike
Намена Тренинг
Боја Црна
ПроизведувачNike European Operations Netherlands B.V. Colosseum 1 Hilversum, Noord-Holland, 1213 NL The Netherlands
УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
Во моментов нема коментари

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Градник FQ2653-675
Цена 3.490 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Градник FQ2653-010
Цена 3.490 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Градник FQ2640-010
Цена 4.790 ДЕН
Додај во кошничка
Nike W NK DF INDY PLUNGE CUTOUT BRA
Градник
Nike W NK DF INDY PLUNGE CUTOUT BRA