за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Nike W NK ONE DF HR TGHT
Nike W NK ONE DF HR TGHT
Nike W NK ONE DF HR TGHT
Nike W NK ONE DF HR TGHT
Nike W NK ONE DF HR TGHT
Nike W NK ONE DF HR TGHT
Nike W NK ONE DF HR TGHT
Nike W NK ONE DF HR TGHT
Код на производ: DM7278-237
Nike

Nike W NK ONE DF HR TGHT

Код на производ: DM7278-237
3.490 ДЕН
3.490 ДЕН
3.490 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • XS XS
  • S S
  • M M
  • L L
Изберете ја количината: 1 КОМ
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Хеланки
Пол Женски
Возраст За возрасни
Бренд Nike
Намена Тренинг
ПроизведувачNike European Operations Netherlands B.V. Colosseum 1 Hilversum, Noord-Holland, 1213 NL The Netherlands
УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
Во моментов нема коментари

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Хеланки DD0252-675
Цена 3.490 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Хеланки DQ5672-441
Цена 7.590 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Хеланки FB5700-010
Цена 2.842 ДЕН
Заштеда 25%
3.790 ДЕН
Додај во кошничка
Nike W NK ONE DF HR TGHT
Хеланки
Nike W NK ONE DF HR TGHT