за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Nike M NK SF WR PL-FLD VEST
Nike M NK SF WR PL-FLD VEST
Nike M NK SF WR PL-FLD VEST
Nike M NK SF WR PL-FLD VEST
Nike M NK SF WR PL-FLD VEST
Nike M NK SF WR PL-FLD VEST
Код на производ: FB8193-247
Nike

Nike M NK SF WR PL-FLD VEST

Код на производ: FB8193-247
10.990 ДЕН
8.242 ДЕН
8.242 ДЕН
Заштеда: 2.748 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • S S
  • M M
  • L L
  • XL XL
Изберете ја количината: 1 КОМ
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Елек
Пол Машки
Возраст За возрасни
Бренд Nike
Намена Lifestyle
Боја Кафена
ПроизведувачNike European Operations Netherlands B.V. Colosseum 1 Hilversum, Noord-Holland, 1213 NL The Netherlands
УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
Во моментов нема коментари

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Елек FB8193-077
Цена 11.090 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Елек DQ4878-133
Цена 4.263 ДЕН
Заштеда 30%
6.090 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Елек DQ5105-010
Цена 3.423 ДЕН
Заштеда 30%
4.890 ДЕН
Додај во кошничка
Nike M NK SF WR PL-FLD VEST
Елек
Nike M NK SF WR PL-FLD VEST