за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Nike W NSW TP DFADV BDYST
Nike W NSW TP DFADV BDYST
Nike W NSW TP DFADV BDYST
Nike W NSW TP DFADV BDYST
Nike W NSW TP DFADV BDYST
Nike W NSW TP DFADV BDYST
Nike W NSW TP DFADV BDYST
Nike W NSW TP DFADV BDYST
Nike W NSW TP DFADV BDYST
Nike W NSW TP DFADV BDYST
Код на производ: DV8493-034
Nike

Nike W NSW TP DFADV BDYST

Код на производ: DV8493-034
5.190 ДЕН
3.892 ДЕН
3.892 ДЕН
Заштеда: 1.298 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • S S
  • M M
Изберете ја количината: 1 КОМ
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Комбинезон
Пол Женски
Возраст За возрасни
Бренд Nike
Намена Lifestyle
Боја Сива
ПроизведувачNike European Operations Netherlands B.V. Colosseum 1 Hilversum, Noord-Holland, 1213 NL The Netherlands
УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
Во моментов нема коментари
Nike W NSW TP DFADV BDYST
Комбинезон
Nike W NSW TP DFADV BDYST