за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
New Balance Athletics
New Balance Athletics
New Balance Athletics
New Balance Athletics
New Balance Athletics
New Balance Athletics
New Balance Athletics
New Balance Athletics
Код на производ: WP31503-ACK
New Balance

New Balance Athletics

Код на производ: WP31503-ACK
Инспирирани од популарните трендови од 90-тите, женските тренерки NEW BALANCE ATHLETICS REMASTERED носат стил кој ќе привлече внимание. Овие женски тренерки за трчање имаат удобен и опуштен крој. Изработени се од мек француски фротир кој ви дава врвен лежерен стил и целосна удобност. Спецификација: Женски тренерки Висок струк Еластичен појас Стил инспириран од 90-тите Состав: 100% памук.
4.790 ДЕН
4.790 ДЕН
3.832 ДЕН
Заштеда: 958 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • S S
 • M M
 • L L
 • XL XL
Изберете ја количината: 1 КОМ
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Инспирирани од популарните трендови од 90-тите, женските тренерки NEW BALANCE ATHLETICS REMASTERED носат стил кој ќе привлече внимание. Овие женски тренерки за трчање имаат удобен и опуштен крој. Изработени се од мек француски фротир кој ви дава врвен лежерен стил и целосна удобност.
Спецификација:

 • Женски тренерки
 • Висок струк
 • Еластичен појас
 • Стил инспириран од 90-тите
 • Состав: 100% памук

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Пол Женски
  Возраст За возрасни
  Бренд New Balance
  Намена Lifestyle
  Боја Беж
  ПроизведувачNew Balance Athletics Inc., Add: Brighton Landing, 100 Guest Street, Boston, MA 02135-2088, United States
  УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb ; BDS Slovakia s. r. o.,Tomášikova 50/E 831 04, Bratislava
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  2.574 ДЕН
  Заштеда 40%
  4.290 ДЕН
  Додај во кошничка
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  2.394 ДЕН
  Заштеда 40%
  3.990 ДЕН
  Додај во кошничка
  New Balance Athletics
  Долен дел тренерки
  New Balance Athletics