за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
Vans WM CENTER VEE TEE DR BLACK
Vans WM CENTER VEE TEE DR BLACK
Vans WM CENTER VEE TEE DR BLACK
Vans WM CENTER VEE TEE DR BLACK
Vans WM CENTER VEE TEE DR BLACK
Vans WM CENTER VEE TEE DR BLACK
Vans WM CENTER VEE TEE DR BLACK
Vans WM CENTER VEE TEE DR BLACK
Код на производ: VN0A4RU2BLK
Vans

Vans WM CENTER VEE TEE DR BLACK

Код на производ: VN0A4RU2BLK
Големини EU
Големини
Големини CM
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Долг фустан
Пол Женски
Возраст За возрасни
Бренд Vans
Намена Lifestyle
Боја Црна
ПроизведувачVF International SAGL, Via Laveggio 5, 6855 Stabio Switzerland
УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
Во моментов нема коментари
Vans WM CENTER VEE TEE DR BLACK
Долг фустан
Vans WM CENTER VEE TEE DR BLACK