за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
Vans RANGE LOOSE TAPERED EL
Vans RANGE LOOSE TAPERED EL
Vans RANGE LOOSE TAPERED EL
Vans RANGE LOOSE TAPERED EL
Vans RANGE LOOSE TAPERED EL
Vans RANGE LOOSE TAPERED EL
Vans RANGE LOOSE TAPERED EL
Vans RANGE LOOSE TAPERED EL
Код на производ: VN0000ACY7Y
Vans

Vans RANGE LOOSE TAPERED EL

Код на производ: VN0000ACY7Y

Посетете ја нашата веб-продавница сега и направете комбинации со дополнителни 10%, 15% или дури 20% попуст! Вашата спортска сезона започнува овде, со стил и паметно купување!Погледнете ја целата понуда овде.

Погледнете ја целата понуда овде. Понудата не може да се комбинира со S&B тикети.

 

 

5.690 ДЕН
5.690 ДЕН
3.983 ДЕН
Заштеда: 1.707 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • M M
  • L L
  • XL XL
Изберете ја количината: 1 КОМ
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Долен дел тренерки
Пол Машки
Возраст За возрасни
Бренд Vans
Намена Lifestyle
Боја Лилакова
ПроизведувачVF International SAGL, Via Laveggio 5, 6855 Stabio Switzerland
УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
Во моментов нема коментари
Vans RANGE LOOSE TAPERED EL
Долен дел тренерки
Vans RANGE LOOSE TAPERED EL