за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
Nike Sportswear Phoenix Fleece
Nike Sportswear Phoenix Fleece
Nike Sportswear Phoenix Fleece
Nike Sportswear Phoenix Fleece
Nike Sportswear Phoenix Fleece
Nike Sportswear Phoenix Fleece
Код на производ: DQ5887-133
Nike

Nike Sportswear Phoenix Fleece

Код на производ: DQ5887-133
Nike Sportswear Phoenix Fleece женските долен дел тренерки се дизајнирани за да го нагласите вашиот струк и вашата силуета. Облечете ги вашите парчиња облека од линијата Phoenix Fleece и бидете забележани каде ѝ да одите. Изберете го вашиот омилен крој со модерни детали и зачекорете по градските улици со храбар став и сигурност. Удобниот материјал е идеален за носење при пониски температури. Правиот и опуштен крој на овие тренерки завршува со еластична манжетна во пределот на глуждот. Издолжениот длабок појас дополнително ја нагласува вашата половина. Спецификација: Женски долен дел тренерки за секој ден Висок струк Џебови Прилагодлив ремен Swoosh лого Состав: 80% памук , 20% полиестер.
4.090 ДЕН
4.090 ДЕН
3.272 ДЕН
Заштеда: 818 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • L L
Изберете ја количината: 1 КОМ
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Nike Sportswear Phoenix Fleece женските долен дел тренерки се дизајнирани за да го нагласите вашиот струк и вашата силуета. Облечете ги вашите парчиња облека од линијата Phoenix Fleece и бидете забележани каде ѝ да одите. Изберете го вашиот омилен крој со модерни детали и зачекорете по градските улици со храбар став и сигурност. Удобниот материјал е идеален за носење при пониски температури. Правиот и опуштен крој на овие тренерки завршува со еластична манжетна во пределот на глуждот. Издолжениот длабок појас дополнително ја нагласува вашата половина.
Спецификација:

 • Женски долен дел тренерки за секој ден
 • Висок струк
 • Џебови
 • Прилагодлив ремен
 • Swoosh лого
 • Состав: 80% памук , 20% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Пол Женски
  Возраст За возрасни
  Бренд Nike
  Намена Lifestyle
  Боја Бела
  ПроизведувачNike European Operations Netherlands B.V. Colosseum 1 Hilversum, Noord-Holland, 1213 NL The Netherlands
  УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  Nike Sportswear Phoenix Fleece
  Долен дел тренерки
  Nike Sportswear Phoenix Fleece