за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
Nike Sportswear Essential
Nike Sportswear Essential
Nike Sportswear Essential
Nike Sportswear Essential
Nike Sportswear Essential
Nike Sportswear Essential
Nike Sportswear Essential
Nike Sportswear Essential
Код на производ: DM6247-010
Nike

Nike Sportswear Essential

Код на производ: DM6247-010
3.490 ДЕН
3.490 ДЕН
3.490 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • XS XS
  • S S
  • M M
  • L L
Изберете ја количината: 1 КОМ
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Шорц
Пол Женски
Возраст За возрасни
Бренд Nike
Намена Lifestyle
Боја Црна
ПроизведувачNike European Operations Netherlands B.V. Colosseum 1 Hilversum, Noord-Holland, 1213 NL The Netherlands
УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
Во моментов нема коментари

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Шорц FN3674-825
2.627 ДЕН
Заштеда 15%
3.090 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Шорц FN3674-010
2.627 ДЕН
Заштеда 15%
3.090 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Шорц FN2455-104
2.287 ДЕН
Заштеда 15%
2.690 ДЕН
Додај во кошничка
Nike Sportswear Essential
Шорц
Nike Sportswear Essential