за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
Nike Sportswear
Nike Sportswear
Nike Sportswear
Nike Sportswear
Nike Sportswear
Nike Sportswear
Nike Sportswear
Nike Sportswear
Код на производ: CU9213-460
Nike

Nike Sportswear

Код на производ: CU9213-460
Nike Sportswear се долен дел детски тренерки за тинејџери. Комбинацијата на класичен изглед со удобноста на мекото руно му дава возвишен изглед на ова парче облека кое можете да го носите секој ден. Еластичниот појас со учкури е тука за да го олесни вклопувањето и персонализацијата на овој долен дел тренерка. Ребрестите манжетни даваат класичен изглед, ги спречуваат несаканите поместувања и ги истакнуваат вашите Nike патики. Нашето иновативно врвно руно е супер меко, лесно и топло, така што овие тренерки се идеални за студени денови. Во страничните џебови можете да ги ставите сите потребни ситници. Лесно се одржува со перење во машина за перење. Дизајнирани да комбинираат модерен и класичен изглед, облечете ги после тренинг или по напорниот ден на училиште или едноставно секогаш кога ќе посакате врвна удобност. Спецификација: Долен дел тренерки за тинејџери Состав: 69% памук и 31% полиестер Странични џебови Еластичен појас Ребрести манжетни .
5.090 ДЕН
5.090 ДЕН
3.563 ДЕН
Заштеда: 1.527 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • XS 7-8г.
Изберете ја количината: 1 КОМ
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Nike Sportswear се долен дел детски тренерки за тинејџери. Комбинацијата на класичен изглед со удобноста на мекото руно му дава возвишен изглед на ова парче облека кое можете да го носите секој ден. Еластичниот појас со учкури е тука за да го олесни вклопувањето и персонализацијата на овој долен дел тренерка. Ребрестите манжетни даваат класичен изглед, ги спречуваат несаканите поместувања и ги истакнуваат вашите Nike патики. Нашето иновативно врвно руно е супер меко, лесно и топло, така што овие тренерки се идеални за студени денови. Во страничните џебови можете да ги ставите сите потребни ситници. Лесно се одржува со перење во машина за перење. Дизајнирани да комбинираат модерен и класичен изглед, облечете ги после тренинг или по напорниот ден на училиште или едноставно секогаш кога ќе посакате врвна удобност.
Спецификација:

 • Долен дел тренерки за тинејџери
 • Состав: 69% памук и 31% полиестер
 • Странични џебови
 • Еластичен појас
 • Ребрести манжетни

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Пол Деца-момчиња
  Возраст За тинејџери (8-14 год.)
  Бренд Nike
  Намена Lifestyle
  Боја Плава
  ПроизведувачNike European Operations Netherlands B.V. Colosseum 1 Hilversum, Noord-Holland, 1213 NL The Netherlands
  УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  Nike Sportswear
  Долен дел тренерки
  Nike Sportswear