за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
Nike W NK DF ALATE BRA TANK
Nike W NK DF ALATE BRA TANK
Nike W NK DF ALATE BRA TANK
Nike W NK DF ALATE BRA TANK
Nike W NK DF ALATE BRA TANK
Nike W NK DF ALATE BRA TANK
Код на производ: FN0543-010
Nike

Nike W NK DF ALATE BRA TANK

Код на производ: FN0543-010
4.090 ДЕН
4.090 ДЕН
3.272 ДЕН
Заштеда: 818 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • XS XS
  • S S
  • M M
  • L L
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Топ
Пол Женски
Намена Тренинг
Бренд Nike
Возраст За возрасни
Во моментов нема коментари

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Топ DX0004-291
1.673 ДЕН
Заштеда 30%
2.390 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Топ DX0004-330
1.673 ДЕН
Заштеда 30%
2.390 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Топ DN6214-256
1.463 ДЕН
Заштеда 30%
2.090 ДЕН
Додај во кошничка
Nike W NK DF ALATE BRA TANK
Топ
Nike W NK DF ALATE BRA TANK