за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
Speedo PRT/CHK LEIS 16
Speedo PRT/CHK LEIS 16
Speedo PRT/CHK LEIS 16
Speedo PRT/CHK LEIS 16
Speedo PRT/CHK LEIS 16
Speedo PRT/CHK LEIS 16
Speedo PRT/CHK LEIS 16
Speedo PRT/CHK LEIS 16
Код на производ: 81283716459
Speedo

Speedo PRT/CHK LEIS 16" WSHT V2 AM BLUE/ORANGE

Код на производ: 81283716459
2.990 ДЕН
2.990 ДЕН
2.691 ДЕН
Заштеда: 299 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • S S
  • M M
  • L L
  • XL XL
  • 2XL 2XL
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Шорцеви
Пол Машки
Намена Пливање
Бренд Speedo
Возраст За возрасни
Во моментов нема коментари

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Шорцеви 81243316553
1.521 ДЕН
Заштеда 10%
1.690 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Шорцеви 81243316009
1.521 ДЕН
Заштеда 10%
1.690 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Шорцеви 800334816447
2.691 ДЕН
Заштеда 10%
2.990 ДЕН
Додај во кошничка
Speedo PRT/CHK LEIS 16
Шорцеви
Speedo PRT/CHK LEIS 16" WSHT V2 AM BLUE/ORANGE