за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
adidas Z.N.E.
adidas Z.N.E.
adidas Z.N.E.
adidas Z.N.E.
adidas Z.N.E.
adidas Z.N.E.
adidas Z.N.E.
adidas Z.N.E.
Код на производ: IR5238
adidas

adidas Z.N.E.

Код на производ: IR5238
Код на производителот: KNQ83
adidas Z.N.E. машката маичка со кратки ракави ќе ви овозможи удобност без оглед на активноста што ја правите. Оваа adidas маичка без негативна енергија е дизајнирана да ви помогне да се чувствувате одлично секој ден. Изработена од мека ткаенина и скроена за опуштено вклопување, ви овозможува да се оддалечите од секојдневните грижи и да се наполните. Удобност од глава до пети и мирни вибрации. Зачекорете во светот на спортот со adidas Z.N.E. маицата. Направена од мешавина на материјал богат со памук, оваа машка маичка со опуштен крој е совршена за оние кои сакаат да се исклучат и да го стават своето ментално здравје на прво место. Со своето мат силиконско лого за пренос на топлина, иконските детали за брендирање, модерното вклопување и скриените џебови на двете страни, оваа маичка обезбедува беспрекорен спој на стил и функционалност. Со избирање на рециклирани, ние сме во можност повторно да ги користиме материјалите што се веќе создадени, што помага да се намали отпадот. Изборот на обновливи материјали ќе ни помогне да ја отстраниме нашата зависност од ограничените ресурси. Производите на adidas направени од мешавина на рециклирани и обновливи материјали содржат најмалку 70% од овие материјали. Спецификација: Машка маичка со кратки ракави Најмалку 70% од овој производ е мешавина од рециклирани и обновливи материјали Ребреста јака Z.N.E.графика на средишниот дел на грбот.
2.488 ДЕН
2.488 ДЕН
2.488 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • S S
 • M M
 • L L
 • XL XL
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

adidas Z.N.E. машката маичка со кратки ракави ќе ви овозможи удобност без оглед на активноста што ја правите. Оваа adidas маичка без негативна енергија е дизајнирана да ви помогне да се чувствувате одлично секој ден. Изработена од мека ткаенина и скроена за опуштено вклопување, ви овозможува да се оддалечите од секојдневните грижи и да се наполните. Удобност од глава до пети и мирни вибрации. Зачекорете во светот на спортот со adidas Z.N.E. маицата. Направена од мешавина на материјал богат со памук, оваа машка маичка со опуштен крој е совршена за оние кои сакаат да се исклучат и да го стават своето ментално здравје на прво место. Со своето мат силиконско лого за пренос на топлина, иконските детали за брендирање, модерното вклопување и скриените џебови на двете страни, оваа маичка обезбедува беспрекорен спој на стил и функционалност. Со избирање на рециклирани, ние сме во можност повторно да ги користиме материјалите што се веќе создадени, што помага да се намали отпадот. Изборот на обновливи материјали ќе ни помогне да ја отстраниме нашата зависност од ограничените ресурси. Производите на adidas направени од мешавина на рециклирани и обновливи материјали содржат најмалку 70% од овие материјали. Спецификација:

 • Машка маичка со кратки ракави
 • Најмалку 70% од овој производ е мешавина од рециклирани и обновливи материјали
 • Ребреста јака
 • Z.N.E.графика на средишниот дел на грбот

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Колекција Sportswear
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  adidas Z.N.E.
  Маица
  adidas Z.N.E.