за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
Nike NKG PRINTED CLUB WIDE LEG JUMP
Nike NKG PRINTED CLUB WIDE LEG JUMP
Nike NKG PRINTED CLUB WIDE LEG JUMP
Nike NKG PRINTED CLUB WIDE LEG JUMP
Nike NKG PRINTED CLUB WIDE LEG JUMP
Nike NKG PRINTED CLUB WIDE LEG JUMP
Nike NKG PRINTED CLUB WIDE LEG JUMP
Nike NKG PRINTED CLUB WIDE LEG JUMP
Код на производ: 36L653-PAL
Nike

Nike NKG PRINTED CLUB WIDE LEG JUMP

Код на производ: 36L653-PAL
2.490 ДЕН
2.490 ДЕН
2.241 ДЕН
Заштеда: 249 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 6X 6-7г.
  • 4 3-4г.
  • 5 4-5г.
  • 6 5-6г.
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Комбинезон
Пол Деца-девојчиња
Намена Lifestyle
Бренд Nike
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Во моментов нема коментари
Nike NKG PRINTED CLUB WIDE LEG JUMP
Комбинезон
Nike NKG PRINTED CLUB WIDE LEG JUMP