за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
Nike M NSW SP SHORT FT
Nike M NSW SP SHORT FT
Nike M NSW SP SHORT FT
Nike M NSW SP SHORT FT
Nike M NSW SP SHORT FT
Nike M NSW SP SHORT FT
Код на производ: FZ4708-133
Nike

Nike M NSW SP SHORT FT

Код на производ: FZ4708-133
3.490 ДЕН
3.490 ДЕН
3.490 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • S S
  • M M
  • L L
  • XL XL
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Шорцеви
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд Nike
Возраст За возрасни
Во моментов нема коментари

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Шорцеви FB8171-063
4.790 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Шорцеви FN3307-480
2.690 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Шорцеви FB8171-010
4.790 ДЕН
Додај во кошничка
Nike M NSW SP SHORT FT
Шорцеви
Nike M NSW SP SHORT FT