за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
Speedo PRT 11
Speedo PRT 11
Speedo PRT 11
Speedo PRT 11
Код на производ: 800381516815
Speedo

Speedo PRT 11" WSHT JM BLUE/RED

Код на производ: 800381516815
1.490 ДЕН
1.490 ДЕН
1.341 ДЕН
Заштеда: 149 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 5-6 5-6г.
  • 1-2 18-24м.
  • 3-4 3-4г.
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Шорцеви
Пол Деца-момчиња
Намена Пливање
Бренд Speedo
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Во моментов нема коментари

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Шорцеви 800323914804
Prosecna ocena:
ocena
1
ocena
1
834 ДЕН
Заштеда 40%
1.390 ДЕН
Додај во кошничка
Speedo PRT 11
Шорцеви
Speedo PRT 11" WSHT JM BLUE/RED