за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
adidas Disney Minnie Mouse
adidas Disney Minnie Mouse
adidas Disney Minnie Mouse
adidas Disney Minnie Mouse
adidas Disney Minnie Mouse
adidas Disney Minnie Mouse
adidas Disney Minnie Mouse
adidas Disney Minnie Mouse
adidas Disney Minnie Mouse
adidas Disney Minnie Mouse
Код на производ: IT8617
adidas

adidas Disney Minnie Mouse

Код на производ: IT8617
Код на производителот: KMQ98
adidas Disney Minnie Mouse е костим за капење за девојчиња. Почувствувајте го сјајот и забавата на Disney со овој костим за капење на adidas. Има весел принт со Minnie Mouse на ролери и е направен од материјал отпорен на хлор, што го прави издржлив за чести посети на базен. Материјалот што брзо се суши ви овозможува лесно и удобно преминување од базен на активности надвор од базенот. Спецификација: Костими за капење за девојчиња Disney графика Материјал отпорен на хлор Најмалку 70% рециклирани материјали.

Без разлика дали сте во теретана, на патека или едноставно уживате во опуштен, спортски стил, новата колекција ви носи совршен баланс на удобност и функционалност. Од обувки до облека и опрема, најновите модели се дизајнирани со фокус на квалитетни материјали, енергични бои и детали, за да ви дадат чувство на удобност и најдобри перформанси во секоја прилика.

2.188 ДЕН
2.188 ДЕН
1.969 ДЕН
Заштеда: 219 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 92 18-24м.
 • 98 2-3г.
 • 104 3-4г.
 • 110 4-5г.
 • 116 5-6г.
 • 140 9-10г.
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

adidas Disney Minnie Mouse е костим за капење за девојчиња. Почувствувајте го сјајот и забавата на Disney со овој костим за капење на adidas. Има весел принт со Minnie Mouse на ролери и е направен од материјал отпорен на хлор, што го прави издржлив за чести посети на базен. Материјалот што брзо се суши ви овозможува лесно и удобно преминување од базен на активности надвор од базенот. Спецификација:

 • Костими за капење за девојчиња
 • Disney графика
 • Материјал отпорен на хлор
 • Најмалку 70% рециклирани материјали

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Костим за капење - едноделен
  Пол Деца-девојчиња
  Намена Пливање
  Бренд adidas
  Возраст За мали деца (4-10 год.)
  Колекција Performance
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Prosecna ocena:
  ocene
  2
  ocene
  2
  713 ДЕН
  Заштеда 40%
  1.188 ДЕН
  Додај во кошничка
  adidas Disney Minnie Mouse
  Костим за капење - едноделен
  adidas Disney Minnie Mouse