за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
adidas Seas grx
adidas Seas grx
adidas Seas grx
adidas Seas grx
adidas Seas grx
adidas Seas grx
adidas Seas grx
adidas Seas grx
adidas Seas grx
adidas Seas grx
Код на производ: IL9704
adidas

adidas Seas grx

Код на производ: IL9704
Код на производителот: IEK74
adidas Seas grx е костим за капење за девојки дизајниран да уживаат во топлите денови на плажа или базен. Во овој јуниорски adidas костим за капење, вашето девојче ќе го помине целиот ден во базен и ќе ужива во секоја минута. Спортскиот дизајн со V-заднина и ткаенината отпорна на хлор го одржуваат вашето девојче удобно додека се лизга низ водата. Шарениот графички принт е инспириран од сенките на дното на базенот. Овој производ е направен од најмалку 70% рециклирани материјали. Со повторна употреба на материјалите што се веќе создадени, помагаме да се намали отпадот и нашата зависност од ограничените ресурси и да се намали отпечатокот на производите што ги правиме. Спецификација: Костими за капење за девојки Ткаенина отпорна на хлор.

Без разлика дали сте во теретана, на патека или едноставно уживате во опуштен, спортски стил, новата колекција ви носи совршен баланс на удобност и функционалност. Од обувки до облека и опрема, најновите модели се дизајнирани со фокус на квалитетни материјали, енергични бои и детали, за да ви дадат чувство на удобност и најдобри перформанси во секоја прилика.

2.188 ДЕН
2.188 ДЕН
1.969 ДЕН
Заштеда: 219 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 104 3-4г.
 • 110 4-5г.
 • 116 5-6г.
 • 140 9-10г.
 • 152 11-12г.
 • 164 13-14г.
 • 170 14-15г.
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

adidas Seas grx е костим за капење за девојки дизајниран да уживаат во топлите денови на плажа или базен. Во овој јуниорски adidas костим за капење, вашето девојче ќе го помине целиот ден во базен и ќе ужива во секоја минута. Спортскиот дизајн со V-заднина и ткаенината отпорна на хлор го одржуваат вашето девојче удобно додека се лизга низ водата. Шарениот графички принт е инспириран од сенките на дното на базенот. Овој производ е направен од најмалку 70% рециклирани материјали. Со повторна употреба на материјалите што се веќе создадени, помагаме да се намали отпадот и нашата зависност од ограничените ресурси и да се намали отпечатокот на производите што ги правиме. Спецификација:

 • Костими за капење за девојки
 • Ткаенина отпорна на хлор

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Костим за капење - едноделен
  Пол Деца-девојчиња
  Намена Пливање
  Бренд adidas
  Возраст За мали деца (4-10 год.)
  Колекција Performance
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Prosecna ocena:
  ocene
  2
  ocene
  2
  713 ДЕН
  Заштеда 40%
  1.188 ДЕН
  Додај во кошничка
  adidas Seas grx
  Костим за капење - едноделен
  adidas Seas grx