за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
Lonsdale FLAG POLO T-SHIRT
Lonsdale FLAG POLO T-SHIRT
Lonsdale FLAG POLO T-SHIRT
Lonsdale FLAG POLO T-SHIRT
Lonsdale FLAG POLO T-SHIRT
Lonsdale FLAG POLO T-SHIRT
Lonsdale FLAG POLO T-SHIRT
Lonsdale FLAG POLO T-SHIRT
Код на производ: LNA241M701-02
Lonsdale

Lonsdale FLAG POLO T-SHIRT

Код на производ: LNA241M701-02

Без разлика дали сте во теретана, на патека или едноставно уживате во опуштен, спортски стил, новата колекција ви носи совршен баланс на удобност и функционалност. Од обувки до облека и опрема, најновите модели се дизајнирани со фокус на квалитетни материјали, енергични бои и детали, за да ви дадат чувство на удобност и најдобри перформанси во секоја прилика.

2.090 ДЕН
2.090 ДЕН
2.090 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • S S
  • M M
  • L L
  • 2XL 2XL
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Поло маица
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд Lonsdale
Возраст За возрасни
Во моментов нема коментари

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Поло маица LNA231M701-02
796 ДЕН
Заштеда 60%
1.990 ДЕН
Додај во кошничка
Lonsdale FLAG POLO T-SHIRT
Поло маица
Lonsdale FLAG POLO T-SHIRT