за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
adidas Farm Rio
adidas Farm Rio
adidas Farm Rio
adidas Farm Rio
adidas Farm Rio
adidas Farm Rio
adidas Farm Rio
adidas Farm Rio
Код на производ: IU1198
adidas

adidas Farm Rio

Код на производ: IU1198
Код на производителот: KMR14
Со adidas Farm Rio машките шорцеви за капење, ќе бидете подготвени за безгрижни летни авантури. Инспирирани од блескавиот приказ на калеидоскопските сончеви зраци на плажата, овие шорцеви носат хармоничен принт на брановидни линии и искривени фрагменти кои предизвикуваат боемска атмосфера. Соработката помеѓу adidas и брендот Farm Rio ги комбинира спортската експертиза и креативноста. Без разлика дали се капете во брановите или шетате, овие шорцеви за капење ќе ве држат стилски опремени со денови на сонце. Овој производ е направен од 100% рециклирани материјали. Спецификација: Regular fit Еластичен прилагодлив појас Мрежеста облога Еластичен прилагодлив појас.

Без разлика дали сте во теретана, на патека или едноставно уживате во опуштен, спортски стил, новата колекција ви носи совршен баланс на удобност и функционалност. Од обувки до облека и опрема, најновите модели се дизајнирани со фокус на квалитетни материјали, енергични бои и детали, за да ви дадат чувство на удобност и најдобри перформанси во секоја прилика.

2.788 ДЕН
2.788 ДЕН
2.788 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • S S
 • M M
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Со adidas Farm Rio машките шорцеви за капење, ќе бидете подготвени за безгрижни летни авантури. Инспирирани од блескавиот приказ на калеидоскопските сончеви зраци на плажата, овие шорцеви носат хармоничен принт на брановидни линии и искривени фрагменти кои предизвикуваат боемска атмосфера. Соработката помеѓу adidas и брендот Farm Rio ги комбинира спортската експертиза и креативноста. Без разлика дали се капете во брановите или шетате, овие шорцеви за капење ќе ве држат стилски опремени со денови на сонце. Овој производ е направен од 100% рециклирани материјали. Спецификација:

 • Regular fit
 • Еластичен прилагодлив појас
 • Мрежеста облога
 • Еластичен прилагодлив појас

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Шорцеви
  Пол Машки
  Намена Пливање
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Колекција Performance
  Во моментов нема коментари
  adidas Farm Rio
  Шорцеви
  adidas Farm Rio