за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
Columbia BOUNDLESS TREK™ PLEATED PANT
Columbia BOUNDLESS TREK™ PLEATED PANT
Columbia BOUNDLESS TREK™ PLEATED PANT
Columbia BOUNDLESS TREK™ PLEATED PANT
Columbia BOUNDLESS TREK™ PLEATED PANT
Columbia BOUNDLESS TREK™ PLEATED PANT
Columbia BOUNDLESS TREK™ PLEATED PANT
Columbia BOUNDLESS TREK™ PLEATED PANT
Код на производ: 2055031262
Columbia

Columbia BOUNDLESS TREK™ PLEATED PANT

Код на производ: 2055031262

Без разлика дали сте во теретана, на патека или едноставно уживате во опуштен, спортски стил, новата колекција ви носи совршен баланс на удобност и функционалност. Од обувки до облека и опрема, најновите модели се дизајнирани со фокус на квалитетни материјали, енергични бои и детали, за да ви дадат чувство на удобност и најдобри перформанси во секоја прилика.

4.390 ДЕН
4.390 ДЕН
3.073 ДЕН
Заштеда: 1.317 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 06 6
  • 08 8
  • 04 4
  • 10 10
  • 12 12
  • 14 14
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Панталони
Пол Женски
Намена Outdoor
Бренд Columbia
Возраст За возрасни
Во моментов нема коментари

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Панталони 1954011321
3.545 ДЕН
Заштеда 50%
7.090 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Панталони 2033521348
2.454 ДЕН
Заштеда 40%
4.090 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Панталони 1931991271
2.360 ДЕН
Заштеда 45%
4.290 ДЕН
Додај во кошничка
Columbia BOUNDLESS TREK™ PLEATED PANT
Панталони
Columbia BOUNDLESS TREK™ PLEATED PANT