за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
Champion BASKET INSPIRED SWIMMING SHORTS
Champion BASKET INSPIRED SWIMMING SHORTS
Champion BASKET INSPIRED SWIMMING SHORTS
Champion BASKET INSPIRED SWIMMING SHORTS
Код на производ: CHA241B230-02
Champion

Champion BASKET INSPIRED SWIMMING SHORTS

Код на производ: CHA241B230-02

Без разлика дали сте во теретана, на патека или едноставно уживате во опуштен, спортски стил, новата колекција ви носи совршен баланс на удобност и функционалност. Од обувки до облека и опрема, најновите модели се дизајнирани со фокус на квалитетни материјали, енергични бои и детали, за да ви дадат чувство на удобност и најдобри перформанси во секоја прилика.

1.490 ДЕН
1.490 ДЕН
1.192 ДЕН
Заштеда: 298 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 2XS 3-4г.
  • XS 5-6г.
  • S 7-8г.
  • M 9-10г.
  • L 11-12г.
  • XL 13-14г.
  • 2XL 15-16г.
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Шорцеви
Пол Деца-момчиња
Намена Пливање
Бренд Champion
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Во моментов нема коментари

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Шорцеви CHA231B221-Z6
645 ДЕН
Заштеда 50%
1.290 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Шорцеви CHA231B221-Z8
Prosecna ocena:
ocena
1
ocena
1
645 ДЕН
Заштеда 50%
1.290 ДЕН
Додај во кошничка
Champion BASKET INSPIRED SWIMMING SHORTS
Шорцеви
Champion BASKET INSPIRED SWIMMING SHORTS