за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
Nike M NK DFADV STRK ELT PNT KPZ
Код на производ: FN2409-010
Nike

Nike M NK DFADV STRK ELT PNT KPZ

Код на производ: FN2409-010
6.190 ДЕН
6.190 ДЕН
5.261 ДЕН
Заштеда: 929 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • S S
  • M M
  • L L
  • XL XL
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Долен дел тренерки
Пол Машки
Намена Фудбал
Бренд Nike
Возраст За возрасни
Во моментов нема коментари

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
3.476 ДЕН
Заштеда 15%
4.090 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
4.071 ДЕН
Заштеда 15%
4.790 ДЕН
Додај во кошничка
Nike M NK DFADV STRK ELT PNT KPZ
Долен дел тренерки
Nike M NK DFADV STRK ELT PNT KPZ