за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Nike M NSW CLUB SHORT BB GX
Nike M NSW CLUB SHORT BB GX
Nike M NSW CLUB SHORT BB GX
Nike M NSW CLUB SHORT BB GX
Nike M NSW CLUB SHORT BB GX
Nike M NSW CLUB SHORT BB GX
Nike M NSW CLUB SHORT BB GX
Nike M NSW CLUB SHORT BB GX
Код на производ: BV2721-732
Nike

Nike M NSW CLUB SHORT BB GX

Код на производ: BV2721-732
Големини EU
Големини
Големини CM
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Шорц
Пол Машки
Возраст За возрасни
Бренд Nike
Намена Lifestyle
Боја Жолта
ПроизведувачNike European Operations Netherlands B.V. Colosseum 1 Hilversum, Noord-Holland, 1213 NL The Netherlands
УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
Во моментов нема коментари

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Шорц FN3307-345
Цена 2.690 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Шорц FN3307-010
Цена 2.152 ДЕН
Заштеда 20%
2.690 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Шорц FZ4708-010
Цена 2.792 ДЕН
Заштеда 20%
3.490 ДЕН
Додај во кошничка
Nike M NSW CLUB SHORT BB GX
Шорц
Nike M NSW CLUB SHORT BB GX