за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Nike JOIN THE CLUB
Nike JOIN THE CLUB
Nike JOIN THE CLUB
Nike JOIN THE CLUB
Код на производ: 36L035-P9N
Nike

Nike JOIN THE CLUB

Код на производ: 36L035-P9N
Растегливата ткаенина и дизајнот на еластичниот појас на детските хеланки за девојки Nike JOIN THE CLUB ја обезбедуваат удобноста и покривањето што ви треба за која било активност што ја сакате. Без разлика дали ги носите додека ги практикувате вашите танцови или вежбате во теретана, тие ќе ве одржуваат удобно во текот на целиот ден. Тие обезбедуваат добра покриеност, додека растегливата ткаенина се движи со вас и ви дава целосна слобода на движење. Принтот на Nike преку целите хеланки јасно кажува во кој бренд најмногу верувате. Тесниот крој ги носи и вашите Nike патики до израз. Спецификација: Детски хеланки за девојки Еластичен појас Nike принтна целата површина Машинско перење.
Prosečna ocena:
5
1 ocena
1 ocena
1
(Oceni)
Големини EU
Големини
Големини CM
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Растегливата ткаенина и дизајнот на еластичниот појас на детските хеланки за девојки Nike JOIN THE CLUB ја обезбедуваат удобноста и покривањето што ви треба за која било активност што ја сакате. Без разлика дали ги носите додека ги практикувате вашите танцови или вежбате во теретана, тие ќе ве одржуваат удобно во текот на целиот ден. Тие обезбедуваат добра покриеност, додека растегливата ткаенина се движи со вас и ви дава целосна слобода на движење. Принтот на Nike преку целите хеланки јасно кажува во кој бренд најмногу верувате. Тесниот крој ги носи и вашите Nike патики до израз.
Спецификација:

 • Детски хеланки за девојки
 • Еластичен појас
 • Nike принтна целата површина
 • Машинско перење

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Хеланки
  Пол Деца-девојчиња
  Возраст За мали деца (4-10 год.)
  Бренд Nike
  Намена Lifestyle
  Боја Лилакова

  Последна оценка на производот

  Прикажаните оценки се преземени исклучиво од корисници кои го купиле производот.
  Biljana
  Biljana
  29.01.2024. 10:31

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Хеланки 36L672-AFN
  Цена 1.190 ДЕН
  Додај во кошничка
  Nike JOIN THE CLUB
  Хеланки
  Nike JOIN THE CLUB