за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Clsassic Label
Clsassic Label
Clsassic Label
Clsassic Label
Clsassic Label
Clsassic Label
Clsassic Label
Clsassic Label
Код на производ: 219960-BS501

Clsassic Label

Код на производ: 219960-BS501
CHAMPION CLASSIC LABEL се lifestyle долен дел машки тренерки кој ќе го придружува секој ваш активен ден. Изработен е од мек памук и носи пријатност и удобност. Еластичниот појас со врвка е тука за да го олесни вклопувањето и персонализацијата на долниот дел од тренерката. Ребрестите еластични делови го спречуваат несаканото движење и навлегувањето на студениот воздух, а воедно ги доведуваат до израз вашите CHAMPION патики. Шареното лого CHAMPION јасно ја покажува вашата љубов кон брендот. Добијте ја вашата доза шампионски стил и удобност со овие функционални долни тренерки.Спецификации: Машки lifestyle тренерки Состав: 80% памук и 20% полиестер Еластичен појас со врвки Ребрести еластични делови Лого CHAMPION.
Големини EU
Големини
Големини CM
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

CHAMPION CLASSIC LABEL се lifestyle долен дел машки тренерки кој ќе го придружува секој ваш активен ден. Изработен е од мек памук и носи пријатност и удобност. Еластичниот појас со врвка е тука за да го олесни вклопувањето и персонализацијата на долниот дел од тренерката. Ребрестите еластични делови го спречуваат несаканото движење и навлегувањето на студениот воздух, а воедно ги доведуваат до израз вашите CHAMPION патики. Шареното лого CHAMPION јасно ја покажува вашата љубов кон брендот. Добијте ја вашата доза шампионски стил и удобност со овие функционални долни тренерки.
Спецификации:

 • Машки lifestyle тренерки
 • Состав: 80% памук и 20% полиестер
 • Еластичен појас со врвки
 • Ребрести еластични делови
 • Лого CHAMPION

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Боја Тегет
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  Clsassic Label
  Долен дел тренерки
  Clsassic Label