за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Champion Classic
Champion Classic
Champion Classic
Champion Classic
Champion Classic
Champion Classic
Champion Classic
Champion Classic
Код на производ: 117324-GS030
Champion

Champion Classic

Код на производ: 117324-GS030
CHAMPION CLASSIC се долен дел женски lifestyle тренерки. Класичен крој, кој ќе го придружува вашиот секој ден од почеток до крај и ќе го исполни со удобност и удобност. Едноставното понекогаш е најдобро, таков е случајот со овие долен дел тренерки кои ќе ве исполнат со самодоверба во текот на целиот ден, од утрински обврски до теретана до лежерна прошетка. Мекиот памук во контакт со вашата кожа ја обезбедува пријатноста и удобноста што ја заслужувате. Нивниот изглед и лесното вклопување во вашиот спортско-елегантен стил ќе ги направат овие долен дел тренерки CHAMPION многу брзо вашето омилено парче облека. Спецификација: Женски тренерки lifestyle Состав: 80% памук и 20% полиестер Еластичен дел.
2.490 ДЕН
2.490 ДЕН
996 ДЕН
Заштеда: 1.494 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • XS XS
 • S S
Изберете ја количината: 1 КОМ
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

CHAMPION CLASSIC се долен дел женски lifestyle тренерки. Класичен крој, кој ќе го придружува вашиот секој ден од почеток до крај и ќе го исполни со удобност и удобност. Едноставното понекогаш е најдобро, таков е случајот со овие долен дел тренерки кои ќе ве исполнат со самодоверба во текот на целиот ден, од утрински обврски до теретана до лежерна прошетка. Мекиот памук во контакт со вашата кожа ја обезбедува пријатноста и удобноста што ја заслужувате. Нивниот изглед и лесното вклопување во вашиот спортско-елегантен стил ќе ги направат овие долен дел тренерки CHAMPION многу брзо вашето омилено парче облека. Спецификација:

 • Женски тренерки lifestyle
 • Состав: 80% памук и 20% полиестер
 • Еластичен дел

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Пол Женски
  Возраст За возрасни
  Бренд Champion
  Намена Lifestyle
  Боја Зелена
  ПроизведувачChampion Europe S.p.A. Via Dell’ Agricoltura 51, 41012 Carpi (Mo) Italy
  УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb ; BDS Slovakia s. r. o.,Tomášikova 50/E 831 04, Bratislava
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Champion Classic
  Долен дел тренерки
  Champion Classic