за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
adidas POWERIMPACT LUXE
adidas POWERIMPACT LUXE
adidas POWERIMPACT LUXE
adidas POWERIMPACT LUXE
adidas POWERIMPACT LUXE
adidas POWERIMPACT LUXE
adidas POWERIMPACT LUXE
adidas POWERIMPACT LUXE
adidas POWERIMPACT LUXE
adidas POWERIMPACT LUXE
Код на производ: IL2880
adidas

adidas POWERIMPACT LUXE

Код на производ: IL2880
Код на производителот: NUH81
adidas Powerimpact Luxe спортски градник за тренинг обезбедува максимална поддршка. Дизајниран е да ги собере и поддржува мускулите на градите и грбот дури и за време на најинтензивните вежби. Од HIIT сесии, преку кардио вежби, до бокс и тимски спортови, ова спортско парче обезбедува чувство на ладење на кожата благодарение на технологијата Aeroready и ја остава сува. Дава чувство на компресија и има влошки кои може да се отстранат доколку е потребно. Направен од низа рециклирани материјали и најмалку 70% рециклирана содржина, овој производ е само едно од решенијата на adidas за да се стави крај на пластичниот отпад. Спецификација: Женски градник за тренинг Чувство на компресија Aeroready технологија Отстранливи влошки Состав: 73% рециклиран полиестер и 23% еластин.

Посетете ја нашата веб-продавница сега и направете комбинации со дополнителни 10%, 15% или дури 20% попуст! Вашата спортска сезона започнува овде, со стил и паметно купување!Погледнете ја целата понуда овде.

Погледнете ја целата понуда овде. Понудата не може да се комбинира со S&B тикети.

 

 

3.288 ДЕН
3.288 ДЕН
2.301 ДЕН
Заштеда: 987 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • XSAC XS A-C
 • SAC S A-C
 • MAC M A-C
Изберете ја количината: 1 КОМ
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

adidas Powerimpact Luxe спортски градник за тренинг обезбедува максимална поддршка. Дизајниран е да ги собере и поддржува мускулите на градите и грбот дури и за време на најинтензивните вежби. Од HIIT сесии, преку кардио вежби, до бокс и тимски спортови, ова спортско парче обезбедува чувство на ладење на кожата благодарение на технологијата Aeroready и ја остава сува. Дава чувство на компресија и има влошки кои може да се отстранат доколку е потребно. Направен од низа рециклирани материјали и најмалку 70% рециклирана содржина, овој производ е само едно од решенијата на adidas за да се стави крај на пластичниот отпад.
Спецификација:

 • Женски градник за тренинг
 • Чувство на компресија
 • Aeroready технологија
 • Отстранливи влошки
 • Состав: 73% рециклиран полиестер и 23% еластин

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Градник
  Пол Женски
  Возраст За возрасни
  Бренд adidas
  Намена Тренинг
  Боја Сива
  ПроизведувачAdidas AG Add: Adi-Dassler-Strasse 1, Herzogenaurach Bayern (Bavaria) 91074, Germany
  УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  adidas POWERIMPACT LUXE
  Градник
  adidas POWERIMPACT LUXE