за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
Nike High Neck Bikini
Nike High Neck Bikini
Nike High Neck Bikini
Nike High Neck Bikini
Nike High Neck Bikini
Nike High Neck Bikini
Nike High Neck Bikini
Nike High Neck Bikini
Nike High Neck Bikini
Nike High Neck Bikini
Код на производ: NESSD252-314
Nike

Nike High Neck Bikini

Код на производ: NESSD252-314
Женски горен дел за капење Nike High Neck Bikini кој ќе ги придружува сите ваши пливачки активности. Навикнати сте на добро познатата удобност на брендот NIKE, која не изостана кога станува збор за ова парче. Модерен горен дел кој е идеален за сите водени активности. Логото Swoosh јасно ја истакнува вашата спортска посветеност и љубов кон овој бренд. Мрежестиот дел на задната страна обезбедува побрзо сушење и добро дишење. Делумно е направен од рециклирани материјали, па со негово купување учествувате во акцијата за зачувување на планетата. Спецификација: Женски горен дел за пливање Лого на Swoosh Спортски дизајн Состав: 83% рециклиран полиестер, 17% спандекс Постава: 100% полиестер.
4.190 ДЕН
4.190 ДЕН
2.933 ДЕН
Заштеда: 1.257 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • XS XS
 • S S
 • M M
 • L L
Изберете ја количината: 1 КОМ
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Женски горен дел за капење Nike High Neck Bikini кој ќе ги придружува сите ваши пливачки активности. Навикнати сте на добро познатата удобност на брендот NIKE, која не изостана кога станува збор за ова парче. Модерен горен дел кој е идеален за сите водени активности. Логото Swoosh јасно ја истакнува вашата спортска посветеност и љубов кон овој бренд. Мрежестиот дел на задната страна обезбедува побрзо сушење и добро дишење. Делумно е направен од рециклирани материјали, па со негово купување учествувате во акцијата за зачувување на планетата.
Спецификација:

 • Женски горен дел за пливање
 • Лого на Swoosh
 • Спортски дизајн
 • Состав: 83% рециклиран полиестер, 17% спандекс
 • Постава: 100% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Горен дел костим за капење
  Пол Женски
  Возраст За возрасни
  Бренд Nike
  Намена Пливање
  Боја Зелена
  ПроизведувачNike European Operations Netherlands B.V. Colosseum 1 Hilversum, Noord-Holland, 1213 NL The Netherlands
  УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  3.032 ДЕН
  Заштеда 20%
  3.790 ДЕН
  Додај во кошничка
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  2.872 ДЕН
  Заштеда 20%
  3.590 ДЕН
  Додај во кошничка
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  2.312 ДЕН
  Заштеда 20%
  2.890 ДЕН
  Додај во кошничка
  Nike High Neck Bikini
  Горен дел костим за капење
  Nike High Neck Bikini