за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
Speedo Printed 15
Speedo Printed 15
Speedo Printed 15
Speedo Printed 15
Speedo Printed 15
Speedo Printed 15
Speedo Printed 15
Speedo Printed 15
Speedo Printed 15
Speedo Printed 15
Код на производ: 800318714248
Speedo

Speedo Printed 15" Watershort

Код на производ: 800318714248
Големини EU
Големини
Големини CM
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Шорц
Пол Деца-момчиња
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Бренд Speedo
Намена Пливање
Боја Плава
ПроизведувачAV Šport, Trgovina, d.o.o., Tbilisijska 59, 1000 Ljubljanja, Slovenija. Telefon: +386 (0) 59 058 320 / 21; Email: info@av-sport.eu
УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
Во моментов нема коментари

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Шорц 800330716526
1.672 ДЕН
Заштеда 20%
2.090 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Speedo Printed 15
Шорц
Speedo Printed 15" Watershort