за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
Nike Repeat
Nike Repeat
Nike Repeat
Nike Repeat
Nike Repeat
Nike Repeat
Код на производ: FJ5317-121
Nike

Nike Repeat

Код на производ: FJ5317-121
Овие машки шорцеви Nike Repeat се одличен избор за секоја пригода. Можете да го носите додека шетате низ град или за време на разни спортски активности. Меката памучна ткаенина ќе ви овозможи целосна удобност, без разлика на интензитетот и динамиката на активностите на кои сте изложени. Намалениот крој го олеснува усогласувањето со различни аутфити. Направете го секој ден удобен со машките шорцеви Nike Repeat. Спецификација: Машки шорцеви – lifestyle Должина до коленото Еластичен прилагодлив појас Лого на Swoosh Состав: 80% памук, 20% полиестер Странични џебови.
3.490 ДЕН
3.490 ДЕН
2.443 ДЕН
Заштеда: 1.047 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • M M
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
Изберете ја количината: 1 КОМ
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Овие машки шорцеви Nike Repeat се одличен избор за секоја пригода. Можете да го носите додека шетате низ град или за време на разни спортски активности. Меката памучна ткаенина ќе ви овозможи целосна удобност, без разлика на интензитетот и динамиката на активностите на кои сте изложени. Намалениот крој го олеснува усогласувањето со различни аутфити. Направете го секој ден удобен со машките шорцеви Nike Repeat.
Спецификација:

 • Машки шорцеви – lifestyle
 • Должина до коленото
 • Еластичен прилагодлив појас
 • Лого на Swoosh
 • Состав: 80% памук, 20% полиестер
 • Странични џебови

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Шорц
  Пол Машки
  Возраст За возрасни
  Бренд Nike
  Намена Lifestyle
  Боја Бела
  ПроизведувачNike European Operations Netherlands B.V. Colosseum 1 Hilversum, Noord-Holland, 1213 NL The Netherlands
  УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:7
  Шорц DX0502-386
  2.552 ДЕН
  Заштеда 20%
  3.190 ДЕН
  Додај во кошничка
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Шорц DM6519-407
  5.090 ДЕН
  Додај во кошничка
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Шорц FB8171-063
  3.832 ДЕН
  Заштеда 20%
  4.790 ДЕН
  Додај во кошничка
  Nike Repeat
  Шорц
  Nike Repeat