за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
Nike Sportswear
Nike Sportswear
Nike Sportswear
Nike Sportswear
Nike Sportswear
Nike Sportswear
Код на производ: FD9318-491
Nike

Nike Sportswear

Код на производ: FD9318-491
Nike Sportswear е машки шорц. Нема ништо лошо во тоа да сакате да носите нови шорцеви цел ден. Или ако е можно, дури и цела недела! Изработени се од руно и се исклучително удобни. Дизајниран е со 5 различни Nike логоа, па би сакале да ве прашаме: Кое најмногу ви се допаѓа? Спецификација: Шорцеви за момчиња Еластичен појас со јамка Лого на Nike Стандарден крој Машинско перење Состав: 80% памук, 20% полиестер.
Големини EU
Големини
Големини CM
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Nike Sportswear е машки шорц. Нема ништо лошо во тоа да сакате да носите нови шорцеви цел ден. Или ако е можно, дури и цела недела! Изработени се од руно и се исклучително удобни. Дизајниран е со 5 различни Nike логоа, па би сакале да ве прашаме: Кое најмногу ви се допаѓа? Спецификација:

 • Шорцеви за момчиња
 • Еластичен појас со јамка
 • Лого на Nike
 • Стандарден крој
 • Машинско перење
 • Состав: 80% памук, 20% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Шорц
  Пол Деца-момчиња
  Возраст За тинејџери (8-14 год.)
  Бренд Nike
  Намена Lifestyle
  Боја Плава
  ПроизведувачNike European Operations Netherlands B.V. Colosseum 1 Hilversum, Noord-Holland, 1213 NL The Netherlands
  УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Шорц 9Q0574-023
  1.272 ДЕН
  Заштеда 20%
  1.590 ДЕН
  Додај во кошничка
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Шорц FD2997-361
  1.912 ДЕН
  Заштеда 20%
  2.390 ДЕН
  Додај во кошничка
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Шорц FN8743-084
  2.152 ДЕН
  Заштеда 20%
  2.690 ДЕН
  Додај во кошничка
  Nike Sportswear
  Шорц
  Nike Sportswear