за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
Puma Ess Block x Tape
Puma Ess Block x Tape
Puma Ess Block x Tape
Puma Ess Block x Tape
Код на производ: 675172-88
Puma

Puma Ess Block x Tape

Код на производ: 675172-88
Puma ESS BLOCK x TAPE се долен дел машки тренерки со чисти дизајнерски линии, со интересни детали кои го истакнуваат вашиот спортски стил. Пријатната ткаенина ќе ви овозможи удобност и слобода на движење. Малку заострените ногавици даваат чист и едноставен изглед, со еластични делови кои овозможуваат вашите патики да се истакнат. Еластичниот појас нуди прилагодено вклопување. За спортски активности или секојдневно уживање во слободното време, оваа долна тренерка е совршен избор. Спецификација: Еластичен појас Предни џебови Ногавици што малку се стеснуваат Еластични делови на нозете Состав: 68% памук, 32% полиестер.

Посетете ја нашата веб-продавница сега и направете комбинации со дополнителни 10%, 15% или дури 20% попуст! Вашата спортска сезона започнува овде, со стил и паметно купување!Погледнете ја целата понуда овде.

Погледнете ја целата понуда овде. Понудата не може да се комбинира со S&B тикети.

 

 

3.590 ДЕН
3.590 ДЕН
2.513 ДЕН
Заштеда: 1.077 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • S S
 • L L
 • XL XL
Изберете ја количината: 1 КОМ
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Puma ESS BLOCK x TAPE се долен дел машки тренерки со чисти дизајнерски линии, со интересни детали кои го истакнуваат вашиот спортски стил. Пријатната ткаенина ќе ви овозможи удобност и слобода на движење. Малку заострените ногавици даваат чист и едноставен изглед, со еластични делови кои овозможуваат вашите патики да се истакнат. Еластичниот појас нуди прилагодено вклопување. За спортски активности или секојдневно уживање во слободното време, оваа долна тренерка е совршен избор.
Спецификација:

 • Еластичен појас
 • Предни џебови
 • Ногавици што малку се стеснуваат
 • Еластични делови на нозете
 • Состав: 68% памук, 32% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Пол Машки
  Возраст За возрасни
  Бренд Puma
  Намена Lifestyle
  Боја Беж
  ПроизведувачPuma AG. Add: Puma way 1. 91074 Herzogenaurach, Germany
  УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  Puma Ess Block x Tape
  Долен дел тренерки
  Puma Ess Block x Tape