за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
Speedo Plastisol Placement Aquashort
Speedo Plastisol Placement Aquashort
Speedo Plastisol Placement Aquashort
Speedo Plastisol Placement Aquashort
Speedo Plastisol Placement Aquashort
Speedo Plastisol Placement Aquashort
Код на производ: 800316914376
Speedo

Speedo Plastisol Placement Aquashort

Код на производ: 800316914376
1.390 ДЕН
1.390 ДЕН
834 ДЕН
Заштеда: 556 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 1112 11-12г.
Изберете ја количината: 1 КОМ
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Машки костим за капење
Пол Деца-момчиња
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Бренд Speedo
Намена Пливање
Боја Плава
ПроизведувачAV Šport, Trgovina, d.o.o., Tbilisijska 59, 1000 Ljubljanja, Slovenija. Telefon: +386 (0) 59 058 320 / 21; Email: info@av-sport.eu
УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
Во моментов нема коментари

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
952 ДЕН
Заштеда 20%
1.190 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
952 ДЕН
Заштеда 20%
1.190 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Prosecna ocena:
ocene
2
ocene
2
952 ДЕН
Заштеда 20%
1.190 ДЕН
Додај во кошничка
Speedo Plastisol Placement Aquashort
Машки костим за капење
Speedo Plastisol Placement Aquashort