за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
adidas Graphic
adidas Graphic
adidas Graphic
adidas Graphic
adidas Graphic
adidas Graphic
adidas Graphic
adidas Graphic
Код на производ: IC9685
adidas

adidas Graphic

Код на производ: IC9685
Код на производителот: EVE34
adidas Graphic се женски велосипедски шорцеви за одличен стил и интензивен тренинг. Трендовите доаѓаат и си одат, но некои работи совршено се вклопуваат со сите трендови. Тој е совршен дел од спортската опрема, но одлично се вклопува и во модните комбинации. Високиот струк е направен за да се додворува на вашата фигура и да ги истакне сите ваши квалитети и атрибути. Можете да ги комбинирате со широк дуксер со качулка или краток, тесен топ, не можете да погрешите. Спецификација: Женски велосипедски шорцеви Висок струк Памучен материјал.
2.388 ДЕН
2.388 ДЕН
1.313 ДЕН
Заштеда: 1.075 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • XS XS
 • S S
Изберете ја количината: 1 КОМ
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

adidas Graphic се женски велосипедски шорцеви за одличен стил и интензивен тренинг. Трендовите доаѓаат и си одат, но некои работи совршено се вклопуваат со сите трендови. Тој е совршен дел од спортската опрема, но одлично се вклопува и во модните комбинации. Високиот струк е направен за да се додворува на вашата фигура и да ги истакне сите ваши квалитети и атрибути. Можете да ги комбинирате со широк дуксер со качулка или краток, тесен топ, не можете да погрешите.
Спецификација:

 • Женски велосипедски шорцеви
 • Висок струк
 • Памучен материјал

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Бициклистички
  Пол Женски
  Возраст За возрасни
  Бренд adidas
  Намена Lifestyle
  Боја Плава
  ПроизведувачAdidas AG Add: Adi-Dassler-Strasse 1, Herzogenaurach Bayern (Bavaria) 91074, Germany
  УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Prosecna ocena:
  ocena
  1
  ocena
  1
  1.012 ДЕН
  Заштеда 40%
  1.688 ДЕН
  Додај во кошничка
  adidas Graphic
  Бициклистички
  adidas Graphic