за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
Powerreact
Powerreact
Powerreact
Powerreact
Powerreact
Powerreact
Powerreact
Powerreact
Код на производ: HR2880

Powerreact

Код на производ: HR2880
Код на производителот: NUI03
adidas PowerReact е женски спортски градник за тренирање со средна поддршка. Ако има нешто што сигурно ќе ви го одвлече вниманието, тоа е непријатната облека за вежбање. Овој спортски градник на adidas ќе се погрижи никогаш да не знаете како е тоа чувство. Технологијата AEROREADY ја отстранува влагата за да ве одржува суви, додека елегантното чувство на компресија обезбедува удобност што не го одвлекува вниманието и целодневна поддршка. Кога вашата програма вклучува вежби со умерен интензитет, како што се возење велосипед и кружен тренинг, овој градник adidas е вашиот најдобар сојузник. Направен е од низа рециклирани материјали и најмалку 70% рециклирана содржина. Спецификација: Женски спортски градник AEROREADY технологија Најмалку 70% рециклирана содржина.
Големини EU
Големини
Големини CM
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

adidas PowerReact е женски спортски градник за тренирање со средна поддршка. Ако има нешто што сигурно ќе ви го одвлече вниманието, тоа е непријатната облека за вежбање. Овој спортски градник на adidas ќе се погрижи никогаш да не знаете како е тоа чувство. Технологијата AEROREADY ја отстранува влагата за да ве одржува суви, додека елегантното чувство на компресија обезбедува удобност што не го одвлекува вниманието и целодневна поддршка. Кога вашата програма вклучува вежби со умерен интензитет, како што се возење велосипед и кружен тренинг, овој градник adidas е вашиот најдобар сојузник. Направен е од низа рециклирани материјали и најмалку 70% рециклирана содржина.
Спецификација:

 • Женски спортски градник
 • AEROREADY технологија
 • Најмалку 70% рециклирана содржина

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Градник
  Боја Бела
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Градник FD1062-509
  1.912 ДЕН
  Заштеда 20%
  2.390 ДЕН
  Додај во кошничка
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Powerreact
  Градник
  Powerreact