за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
Nike Club
Nike Club
Nike Club
Nike Club
Nike Club
Nike Club
Nike Club
Nike Club
Nike Club
Nike Club
Код на производ: DX0807-010
Nike

Nike Club

Код на производ: DX0807-010
Nike Club се машки шорцеви за денови исполнети со удобност. Супер мек и прозрачен материјал за секојдневен стил кој можете да го носите секој ден. Носете шорцеви кога одите на летен пикник, вежбате или едноставно се опуштите со вашите пријатели. Страничните џебови ви оставаат простор за складирање на телефонот и клучевите. Тој е дизајниран да ви даде пријатно чувство без разлика дали сте во движење или седите. Еластичниот појас со внатрешна јамка нуди можност за максимално прилагодување според вашите мерења. Логото на Nike Futura во боја внесува бодрост во ова парче облека. Спецификација: Машки шорцеви Странични џебови Заден џеб Сошиено лого Futura Машинско перење Состав: 80% памук, 20% полиестер.
Големини EU
Големини
Големини CM
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Nike Club се машки шорцеви за денови исполнети со удобност. Супер мек и прозрачен материјал за секојдневен стил кој можете да го носите секој ден. Носете шорцеви кога одите на летен пикник, вежбате или едноставно се опуштите со вашите пријатели. Страничните џебови ви оставаат простор за складирање на телефонот и клучевите. Тој е дизајниран да ви даде пријатно чувство без разлика дали сте во движење или седите. Еластичниот појас со внатрешна јамка нуди можност за максимално прилагодување според вашите мерења. Логото на Nike Futura во боја внесува бодрост во ова парче облека.
Спецификација:

 • Машки шорцеви
 • Странични џебови
 • Заден џеб
 • Сошиено лого Futura
 • Машинско перење
 • Состав: 80% памук, 20% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Шорцеви
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд Nike
  Возраст За возрасни
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Шорцеви FQ4359-410
  2.690 ДЕН
  Додај во кошничка
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Шорцеви FZ4708-068
  3.141 ДЕН
  Заштеда 10%
  3.490 ДЕН
  Додај во кошничка
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Шорцеви FZ4708-133
  3.141 ДЕН
  Заштеда 10%
  3.490 ДЕН
  Додај во кошничка
  Nike Club
  Шорцеви
  Nike Club