за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
adidas Tailored Impact Luxe
adidas Tailored Impact Luxe
adidas Tailored Impact Luxe
adidas Tailored Impact Luxe
Код на производ: HS7263
adidas

adidas Tailored Impact Luxe

Код на производ: HS7263
Код на производителот: NUH80
Кога одите целосно за време на тренинзи со висок интензитет, како што се часовите по бокс и HIIT, женскиот градник за тренирање на adidas Tailored Impact Luxe (Плус големина) ја дава потребната поддршка. Нема ограничувања. Без одвлекување на вниманието. Сметајте на стабилност благодарение на елегантната ткаенина и внатрешната жица. Бидејќи потта е дел од процесот, технологијата HEAT.RDY ве одржува ладни, суви и фокусирани на наоѓање на вашата сила. Спецификација: Цврсто вклопување со висока поддршка Тркалезна јака HEAT.RDY технологија Состав: 70% рециклиран најлон, 30% еластин.
Големини EU
Големини
Големини CM
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Кога одите целосно за време на тренинзи со висок интензитет, како што се часовите по бокс и HIIT, женскиот градник за тренирање на adidas Tailored Impact Luxe (Плус големина) ја дава потребната поддршка. Нема ограничувања. Без одвлекување на вниманието. Сметајте на стабилност благодарение на елегантната ткаенина и внатрешната жица. Бидејќи потта е дел од процесот, технологијата HEAT.RDY ве одржува ладни, суви и фокусирани на наоѓање на вашата сила. Спецификација:

 • Цврсто вклопување со висока поддршка
 • Тркалезна јака
 • HEAT.RDY технологија
 • Состав: 70% рециклиран најлон, 30% еластин

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Градник
  Пол Женски
  Возраст За возрасни
  Бренд adidas
  Намена Тренинг
  Боја Црна
  Колекција Performance
  ПроизведувачAdidas AG Add: Adi-Dassler-Strasse 1, Herzogenaurach Bayern (Bavaria) 91074, Germany
  УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  adidas Tailored Impact Luxe
  Градник
  adidas Tailored Impact Luxe