за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
Nike Leg-A-See
Nike Leg-A-See
Nike Leg-A-See
Nike Leg-A-See
Nike Leg-A-See
Nike Leg-A-See
Код на производ: 26C723-A9Y
Nike

Nike Leg-A-See

Код на производ: 26C723-A9Y
NIKE LEG-A-SEE HEGGINGS се lifestyle хеланки за бебиња. Спортски и удобни, овие бебешки хеланки се идеален начин да го загреете вашето бебе додека се занимава со различни активности. Тие се направени од маичка за растегнување за дополнителна удобност, додека еластичниот појас ќе помогне да се задржат овие хеланки на своето место. Спецификација: Хеланки за бебиња - lifestyle Логото на Nike над зглобот Состав: 94% памук, 6% еластин Одржување: Машинско перење.
1.190 ДЕН
1.190 ДЕН
714 ДЕН
Заштеда: 476 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 4T 3-4г.
Изберете ја количината: 1 КОМ
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

NIKE LEG-A-SEE HEGGINGS се lifestyle хеланки за бебиња. Спортски и удобни, овие бебешки хеланки се идеален начин да го загреете вашето бебе додека се занимава со различни активности. Тие се направени од маичка за растегнување за дополнителна удобност, додека еластичниот појас ќе помогне да се задржат овие хеланки на своето место.
Спецификација:

 • Хеланки за бебиња - lifestyle
 • Логото на Nike над зглобот
 • Состав: 94% памук, 6% еластин
 • Одржување: Машинско перење

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Хеланки
  Пол Деца-девојчиња
  Возраст За бебиња (0-4 год.)
  Бренд Nike
  Намена Lifestyle
  Боја Розе
  ПроизведувачHADDAD BRANDS, 131 DOCKS CORNER ROAD, DAYTON, NJ 08810
  УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
  Во моментов нема коментари
  Nike Leg-A-See
  Хеланки
  Nike Leg-A-See